Альтернативні системи опалення
енергетична
незалежність
  Твердопаливні 
                      котли 
  Українського  
              виробництва
Доставка, монтаж, запуск...
наш
досвід
це вигідно
Досвід в теплоенергетичній галузі 15 років
Професійний
Підхід
  Техніко-економічне обгрунтування
  Проектно-кошторисна документація 
  Комплектація та будівництво котелень 
  Пуско-налагоджувальні роботи 
  Введення в експлуатацію  
Повний
супровід
твердопаливні котли ціни твердопаливні котли магазин - ціна котла
будівництво котелень проектування та монтаж

Західна ТеплоЕнергетична будівельна компанія.


Твердопаливні котли, будуємо котельні під ключ! 

Я в Google+

Google+

Михайло Драч Я в Google+

Твердопаливні котли будівництво котельні

76018, івано франківськ

Кобилянської, 17 кв 3

Україна

Твердопаливні котли БоВо.

 Котли на твердому паливі Українського виробника "BoVo" для систем опалення та тепло-водопостачання.
Ви завжди можете купити котел на ztek.com.ua де ціна від виробника!

| 95 кВт | 180 кВт | 250 кВт | 400 кВт | 630 кВт | 800 кВт | 1000 кВт | 1250 кВт | 1500 кВт |

Твердопаливні котли.

 Існує багато способів опалення будинку, але при цьому не всі з них є економічно вигідними. Так одними з найпоширеніших видів палива застосовуваних для опалення приміщень є електрика і газ, рідше зустрічаються котли, що працюють на мазуті. Але в останні роки простежується тенденція до збільшення кількості використовуваних котлів які працюють на твердому паливі. Така тенденція викликана тим, що паливо у вигляді вугілля, соломи, деревини є економічно більш вигідним, ніж електрика або газ.

При цьому система опалення, в якій використовується твердопаливний котел, нічим не відрізняється від системи, що працює від електричного або газового котла, при цьому тепло з потоками води передається від котла через радіатор в систему водяного нагрівання підлог по всьому будинку. Єдине що варто враховувати це що котли, що працюють на твердому паливі, в процесі роботи використовують більш високі температури (55-90 градусів).

 Розглянемо деякі різновиди котлів які працюють на твердому паливі. Розглянувши багато різних варіантів твердопаливних котлів представлених на ринку, вам простіше буде визначитися з вибором котла, який підійде саме вашому приміщенню.

Піролізні твердопаливні котли вважаються найефективнішими котлами, які працюють на твердому паливі, ККД таких котла може бути рівний 90%, такий результат досягається завдяки згоряння піролізних газів. Для таких котлів використовується суха деревина вологістю до 20%, тривалість завантаження котла від 5 до 12:00 годин.

Перевагою універсальних котлів працюючих на твердому паливі є їх можливість працювати на різних видах твердого палива, наприклад, на деревині, вугіллі, торфі, брикетах і іншому.

Відносною новинкою на ринку котлів які працюють на твердому паливі є котли з автоматичною подачею палива, це прекрасна альтернатива газовим котлам. Перевагою таких котлів є робота на спеціальних гранулах, зроблених з деревини, які дуже зручно зберігати, транспортувати та застосовувати як паливо для опалювальної системи. Завдяки такій системі у вас не буде необхідності дуже часто заходити до котельні, пелети будуть самі подаватися з бункера в котел. Котел управляється автоматично, тому у вас є можливість виставити необхідну температуру для приміщення і котел сам буде підтримувати її на цьому рівні.

Також слід зазначити, що такі котли, що працюють на твердому паливі, розрізняються і в залежності від матеріалу, з якого вони виготовлені, на даний момент існують чавунні і сталеві твердопаливні котли.

Переваги котлів які працюють на твердому паливі.

 Чим же так відрізняються твердопаливні котли? І що рухає споживачем в момент здійснення покупки твердопаливних котлів? Адже ефективність застосування твердого палива набагато нижче ніж електроенергії або газу. Але все, ж ідея покупки твердопаливних котлів привертає все більше і більше покупців.

 Основне чим опалювальні котли що працюють на твердому паливі можуть порадувати споживача є їх невелика вартість і доступність твердого палива. Також необхідно обов'язково зазначити багатофункціональність таких котлів, доступність, легкість в ремонті та тривалий термін експлуатації: для чавунного котла такий термін складе - до тридцяти років, для сталевого котла - близько двадцяти років.

Сучасні котли опалення, які працюють на твердому паливі, конструктивно виключають загазованість, недешевий ремонт і постійне втручання обслуговуючого персоналу.

Для багатьох не секрет, що пелетні котли застосовують у своїй роботі відходи від деревини як паливо, при цьому рахуючись альтернативною опалювальною системою. Такі котли, виділяють достатню кількість теплової енергії, і можуть бути використані для опалення досить великих будівель.

 Твердопаливні котли в основному дають можливість отримувати недороге тепло, особливо в тих умовах, де немає газопроводу. Але при цьому котли, що працюють на твердому паливі, є менш ефективними, ніж мазутні і газові системи. Так газ буде вигідний тільки там, де є газопровід і ціна газу відповідає його рентабельності використання, в іншому випадку застосування газових балонів зводить нанівець всю економічну практичність із використання таких котлів. Так мазутні котли хоч і дають певний жар, але під час згоряння викидають досить велику кількість шкідливих речовин, на відміну від приємного диму деревини. Саме тому придбання твердопаливного котла буде достатньо гарною ідеєю для приватного будинку з метою проведення системи опалення та тепло-водопостачання.

Твердопаливні котли, виконані з чавуну, мають достатньо надійну конструкцію, а безпосередньо чавунний казан може перебувати в експлуатації строком близько 30 років. Так котел, що працює на твердому паливі зроблений зі сталі схильний до впливу корозії і прогорання, такий котел прослужить вам трохи менше, але середній термін його експлуатації теж не малий і дорівнює приблизно 15-20 років.

Отже, підіб'ємо підсумки, які ж переваги використання твердопаливних котлів:

  • такі котли є прекрасним основним і резервним джерелом тепла;
  • такі котли досить прості в експлуатації;
  • котли довговічні, надійні і цілком безпечні.

Вибираючи котел для опалення приміщень, рекомендуємо вам звернути увагу на твердопаливні котли, можливо саме вони стануть надійним джерелом тепла для вашого будинку.