Будівництво твердопаливних котелень
під
ключ
  Монтаж 
      електричного 
            обладнання  
                    та КВПіА
Сервісне обслуговування котелень ...
наш
досвід
це вигідно
Досвід в теплоенергетичній галузі 15 років
Професійний
Підхід
  Техніко-економічне обгрунтування
  Проектно-кошторисна документація 
  Комплектація та будівництво котелень 
  Пуско-налагоджувальні роботи 
  Введення в експлуатацію  
Повний
супровід
твердопаливні котли ціни будівництво нових котелень - ціна
будівництво котелень проектування та монтаж

Західна ТеплоЕнергетична будівельна компанія.


Твердопаливні котли, будуємо котельні під ключ! 

Я в Google+

Google+

Михайло Драч Я в Google+

Твердопаливні котли будівництво котельні

76018, івано франківськ

Кобилянської, 17 кв 3

Україна

Про компанію.

 ТзОВ «Західна теплоенергетична будівельна компанія» - це колектив працьовитих, досвідчених, прагматичних людей, які роблять вагомий внесок у вирішення проблеми енергозбереження у державі.

 ТзОВ «ЗТЕБК» входить в групу компаній ГО «Галицькі Ґазди» і більше 13 років займається альтернативною енергетикою. До 2015 року ввела в експлуатацію близько 50 котелень різної потужності для навчальних, лікувально-оздоровчих закладів, виробничих підприємств та військово-навчальних комплексів.

 Варто сказати, що компанія в 2007р. перевела центральну котельню смт Отинія на альтернативні види палива, що зекономило близько 700 тис. м3 газу в рік, а всі бюджетні заклади селища отримали тепло на відновлювальних джерелах енергії. У 2011-2012 р. було модернізовано: котельні номерної лікарні смт. Перегінськ, 5 котелень в м. Золочів Львівської області та ще декілька об’єктів невеликої потужності, що зекономило більше 1 млн. м3 газу в рік. В 2013 році було побудовано та успішно введено в експлуатацію 19 котелень в Долинському, Снятинському, Тисменицькому, Тлумацькому та Рогатинському районах Івано-Франківської області та завершено перехід на альтернативні види палива Золочівського району Львівської області, що дало економію близько 7 млн. м3 газу в рік. На даний час котельні, які належать до групи підприємств громадської організації «Галицькі ґазди» та знаходяться в Івано-Франківській області зменшили споживання газу в області на 5,1 млн. м3 газу в рік та на 3,2 млн. м3 газу в рік в Львівській області. Тільки за опалювальний сезон ці підприємства залишають в наших областях 94,6 млн. гривень, а на протязі своєї діяльності залишили в Україні більше 200 млн. гривень.

 Індивідуальний підхід та багаторічний досвід працівників компанії є запорукою виконання економічно та енергетично вигідних проектів котелень з використанням енергозберігаючого обладнання та котлів на альтернативних видах палива.


Ліцензії.

 Ліцензія  Ліцензія  Ліцензія