Альтернативні системи опалення
енергетична
незалежність
  Твердопаливні 
                      котли 
  Українського  
              виробництва
Доставка, монтаж, запуск...
наш
досвід
це вигідно
Досвід в теплоенергетичній галузі 15 років
Професійний
Підхід
  Техніко-економічне обгрунтування
  Проектно-кошторисна документація 
  Комплектація та будівництво котелень 
  Пуско-налагоджувальні роботи 
  Введення в експлуатацію  
Повний
супровід
твердопаливні котли ціни твердопаливні котли магазин - ціна котла
будівництво котелень проектування та монтаж

Західна ТеплоЕнергетична будівельна компанія.


Твердопаливні котли, будуємо котельні під ключ! 

Я в Google+

Google+

Михайло Драч Я в Google+

Твердопаливні котли будівництво котельні

76018, івано франківськ

Кобилянської, 17 кв 3

Україна

Твердопаливні котли БоВо.

 Котли на твердому паливі Українського виробника "BoVo" для систем опалення та тепло-водопостачання.
Ви завжди можете купити котел на ztek.com.ua де ціна від виробника!

| 95 кВт | 180 кВт | 250 кВт | 400 кВт | 630 кВт | 800 кВт | 1000 кВт | 1250 кВт | 1500 кВт |

Котли опалення: види і принцип роботи.

 Опалювальні котли - це спеціальні пристрої для підігріву рідини теплоносія, найчастіше в якості такої рідини виступає вода. На сьогоднішній день на ринку представлені твердопаливні, газові, рідкопаливні та електричні котли, розрізняють їх переважно в залежності від того який вид палива використовується для підігріву носія. У тому числі розрізняють одно-і двоконтурні, ручні і автоматичні, з наявністю системи безпеки і без неї.

Також опалювальні котли бувають паровими, вони використовуються для виробництва пари та використання в технологічних цілях різних промислових підприємств. Опалювальні котли є різних типів, але найбільшого поширення для обігріву житлових приміщень отримали водогрійні котли, які є більш безпечними в порівнянні з котлами інших типів.

 Водогрійні котли опалення в тому числі, як і парові опалювальні котли, можуть працювати в системах відкритого і закритого типу, а також з використанням природної і примусової циркуляції води. Необхідна температура води на виході з котла підтримується за рахунок регулювання піддуву повітря, що дає можливість досягти необхідної інтенсивності горіння палива. При цьому пульт управління закінчує, піддув повітря в момент досягнення заданої температури води, і відновлює в момент падіння температури нижче необхідної.

 Отже, водогрійний котел - це котли, який використовують для нагріву води під тиском, при цьому точка кипіння води не досягається. Тиск води в такому котлі завжди знаходиться на рівні вище тиску насичення при такій температурі тиск завжди буде вище атмосферного.

Вартість встановлення, обслуговування водогрійного котла набагато нижче пристроїв комбінованого вироблення тепла й електрики приблизно тієї ж потужності. Саме тому такі водогрійні котли дуже часто застосовуються для обігріву житлових приміщень.

Як вже говорилося теплоносієм у водогрійних котлах, є вода, яка циркулює в різних системах з різною температурою де циркуляція може відбуватися за допомогою насосів. Розрізняють котли за комбінованою циркуляцією і прямоточною (прямоточні котли) - з одноразовою примусовою циркуляцією.

На сьогоднішній день водогрійні котли, представлені на ринку можна розділити на два типи: жаротрубні і водотрубні. При цьому в водотрубних котлах вода циркулює по трубах через зону нагрівання. У жаротрубних котлах жарові труби пронизують воду в котлі, при цьому такі котли повинні мати регулятор тиску з можливістю скидання тиску.

Порівняльні характеристики деяких видів опалювальних котлів.

Для того щоб визначиться з тим який саме вид опалювальних котлів вибрати для опалення вашого приміщення пропонуємо вам розглянути найбільш популярні з видів опалювальних котлів які представлені на нашому ринку.

Газові котли - Найчастіше такі котли, що працюють на газу, володіють не занадто високою ціною і при цьому високою тепловіддачею. При цьому газ горить безшумно, що не доставить вам незручностей і вважається досить екологічно чистим продуктом згоряння. Такі котли можуть бути як двоконтурними, так і одноконтурними з природною і примусовою тягою.
До переваг таких котлів відносять: їх компактність, вони не схильні до корозії, володіють достатньою потужністю для обігріву і великих приміщень в тому числі, мають автоматизований процес управління.
До недоліків можна віднести: відкрите полум'я пальника, для установки котла потрібно велика кількість документів, вимагає наявності димоходу.

Твердопаливні котли - На даний момент на ринку представлені різні моделі, які можуть працювати на всіх видах твердого палива (кокс, вугілля, дерево), а також моделі, які працюють тільки на одному з видів твердого палива, але при цьому володіють більш високим ККД.
До переваг таких твердопаливних котлів можна віднести: створення повністю автономної системи опалення, такі котли чудово підійдуть для районів, в яких є перебої в електро- і газопостачанні, основним достоїнством є доступність і невисока вартість палива.
До недоліків відносять: такі котли не зможуть працювати постійно в автономному режимі, оскільки вимагають постійного завантаження палива.

Пелетні котли - це котли, які працюють на спресованих гранулах, зроблених з відходів виробництва деревини. Такий вид палива зберігається довше ніж, приміром, тріски або дрова, так як він не схильний до гниття. Заправка палива в такий котел проводиться приблизно раз на тиждень (в залежності від моделі котла). Такі котли вважаються найбільш економічними.
До переваг такого виду котлів відносять їх економічність, компактність і високий ККД.
До недоліків: досить висока вартість котла в порівнянні з котлами, які працюють на інших видах палива, необхідно організувати місце для сухого зберігання пелет.

Перш ніж зробити остаточний вибір на користь того чи іншого виду котлів опалення, постарайтеся врахувати деякі нюанси. Приміром, орієнтуйтеся на паливо, яке найпростіше і дешевше дістати, при цьому враховуйте вартість його доставки. У тому числі беріть в розрахунок площу, яку ви плануєте опалювати, а також необхідність відведення окремого приміщення для опалювального котла, якщо це буде потрібно.