Альтернативні системи опалення
енергетична
незалежність
  Твердопаливні 
                      котли 
  Українського  
              виробництва
Доставка, монтаж, запуск...
наш
досвід
це вигідно
Досвід в теплоенергетичній галузі 15 років
Професійний
Підхід
  Техніко-економічне обгрунтування
  Проектно-кошторисна документація 
  Комплектація та будівництво котелень 
  Пуско-налагоджувальні роботи 
  Введення в експлуатацію  
Повний
супровід
твердопаливні котли ціни твердопаливні котли магазин - ціна котла
будівництво котелень проектування та монтаж

Західна ТеплоЕнергетична будівельна компанія.


Твердопаливні котли, будуємо котельні під ключ! 

Я в Google+

Google+

Михайло Драч Я в Google+

Твердопаливні котли будівництво котельні

76018, івано франківськ

Кобилянської, 17 кв 3

Україна

Твердопаливні котли БоВо.

твердопаливні котли на ztek.com.ua Котли на твердому паливі Українського виробництва для опалення будівель та тепло-водопостачання.
Ви завжди можете купити котел на ztek.com.ua де ціна від виробника!

| 95 кВт | 180 кВт | 250 кВт | 400 кВт | 630 кВт | 800 кВт | 1000 кВт | 1250 кВт | 1500 кВт |

Підбираємо опалювальний котел.

 Тепло це настільки ж важливий фактор нашого життя, як і харчування. Тепло це те, до чого прагнула людина ще з первісних часів, намагаючись розвести і підтримати вогонь в своєму житлі. У процесі розвитку людства поліпшувалися і видозмінювалися види опалення житла. Багаття змінилися пічками, згодом на зміну печам прийшли твердопаливні котли опалення. І як результат на даний момент забезпечити обігрів вашого приватного будинку зовсім не складно.

 На сьогоднішній день існує безліч компаній, які пропонують послуги з монтажу, а також продажу обладнання для систем опалення, в тому числі такі компанії займаються сервісним обслуговуванням і ремонтом опалювальних котлів та різних систем опалення. На даний момент на ринку представлена достатня кількість компаній, які надають подібного роду послуги, тому питання стоїть не в тому яким чином створити опалювальну систему свого будинку, а скоріше якій компанії доручити ці роботи.
Найчастіше при виборі компанії для проведення розрахунків та будівництва системи опалення в будинку (котельні) ми керуємося рекомендаціями друзів і знайомих, але для початку радимо вам в першу чергу звертати увагу на можливість надання такою компанією всього необхідного обладнання для опалення вашого будинку, а також на якість виконаних проектів системи опалення інших будинків. У тому числі зверніть увагу, чи надає компанія гарантію на всі виконані роботи і чи передбачено сервісне обслуговування обладнання після його установки.

 Побудова системи опалення вашого будинку починається з безпосереднього вибору котла опалення. Сам опалювальний котел - це основа всієї вашої системи опалення. Так як опалювальний котел нагріває теплоносій, який у свою чергу просувається по трубах і віддає все тепло приміщенням у вашому домі.
На сьогоднішній день у зв'язку зі збільшенням кількості будівництва приватних будинків, виникають питання що до використання автономної системи опалення де використовують твердопаливні котли. Так як дуже часто будинки будуються далеко від джерела централізованого теплопостачання, власник такого будинку дуже часто стикається з проблемами обігріву житла, враховуючи, що прокладка теплопроводу обійдеться в чималі фінансові інвестиції, виходом з такої ситуації є установка автономної системи опалення. При цьому вирішити питання можна кількома шляхами або придбати міні-котельню, яка зможе забезпечити обігрів декількох будівель одночасно або купити і встановити опалювальний твердопаливний котел.
 
 Опалювальний або іншими словами водогрійний котел вважається на сьогоднішній день найпоширенішим видом теплового генератора для опалення приватних будинків та будівель промислового призначення. Такий пристрій перетворює приховану енергію теплоносія в тіло, тим самим забезпечуючи тепловодопостачання, що створює затишок і комфорт у вашому домі.

 Основою індивідуальної системи опалення квартири або будинку є опалювальний котел.
 На даний момент існує кілька різновидів опалювальних котлів, які в основному відрізняються за типом переробляння енергії в тепло. Існують газові, жидко- та твердопаливні котли, і само собою електричні. У кожного з цих видів є свої переваги і недоліки, різні типи котлів рекомендується встановлювати в залежності від розмірів приміщення що обігрівається, і його розташування.
У тому числі обладнання для обігріву приміщень вибирається залежно від його потужності. Розглядаючи таку характеристику, для початку варто розібратися якою вона, тобто потужність повинна бути, щоб ви відчували себе в будинку комфортно і у вас не виникало потреби в додаткових енергоносіях, так у випадку якщо потужність буде недостатньою, ви можете допустити будинок до промерзання, а якщо потужність буде занадто велика, у вас будуть невиправдані тепловтрати.

Так потужність опалювального котла, без різниці до якого виду опалювальних котлів він належить, розраховується наступним чином: 100 Вт на 1 квадратний метр опалювальної площі приміщення. При цьому, наприклад, для невеликої квартири в 60 квадратних метрів вам необхідно обрати котел з потужністю в 6 кВт, а для заміського будинку загальною площею в 200 квадратних метрів вам буде достатньо потужності в 20 кВт і плюс невеликий запас потужності приблизно в 10-30 % від цієї.
Але такий розрахунок підійде тільки для розрахунку потужності одноконтурного котла (котла в якому знаходиться одна спіраль з теплоносієм), який призначений тільки для опалення приміщень. Існують двоконтурні котли, в яких знаходяться дві спіралі, такі котли використовуються як для опалення приміщень, так і для підігріву проточної води та її використання в побутових цілях. У таких випадках з застосування двоконтурних котлів їх потужність повинна бути в два рази більше.

Якщо розглядати опалювальні котли з погляду їх надійності, то більш надійними є одноконтурні котли. Адже в разі якщо вийде з ладу двоконтурний котел, то мешканці будинку залишаться не тільки без опалення але ще, без гарячої води. Найчастіше щоб уникнути відсутності тепла не тільки в системі опалення усього будинку, але ще й у кранах, рекомендують встановлювати окремі водонагрівачі, які будуть відповідати потребам покупців і забезпечать наявність гарячої води незалежно від обігріву.

Перш ніж вибрати опалювальний котел намагайтеся врахувати деякі моменти, орієнтуйтеся на пальне і тип палива який більш поширений і є менш витратним у вашому регіоні, при цьому врахуйте вартість доставки такого палива. Також не забувайте враховувати площу приміщення, яке необхідно опалювати, від цього буде залежати потужність вибраного вами котла. Рекомендовані котли для опалення будівлі, (піролізні котли, пелетні твердопаливні котли).

 

Докладніше про Котли на твердому паливі - типи, види котлів та поради від майстра з вибору котла опалення.