Альтернативні системи опалення
енергетична
незалежність
  Твердопаливні 
                      котли 
  Українського  
              виробництва
Доставка, монтаж, запуск...
наш
досвід
це вигідно
Досвід в теплоенергетичній галузі 15 років
Професійний
Підхід
  Техніко-економічне обгрунтування
  Проектно-кошторисна документація 
  Комплектація та будівництво котелень 
  Пуско-налагоджувальні роботи 
  Введення в експлуатацію  
Повний
супровід
твердопаливні котли ціни твердопаливні котли магазин - ціна котла
будівництво котелень проектування та монтаж

Західна ТеплоЕнергетична будівельна компанія.


Твердопаливні котли, будуємо котельні під ключ! 

Я в Google+

Google+

Михайло Драч Я в Google+

Твердопаливні котли будівництво котельні

76018, івано франківськ

Кобилянської, 17 кв 3

Україна

Котельня.

 Установка тепло-водопостачання (котельня або котельна установка) – виробничо-технологічна споруда для здійснення обробки (нагрів) робочої рідини теплоносія (води) для системи опалення або постачання пари з одного або декількох пов’язаних технічних приміщень.

 Теплотраса чи паропровід (в залежності від типу котельні) призначені для з’єднання котельні з кінцевими споживачами, житловими та виробничими приміщеннями. Для обігріву води чи створення пари в системі використовують водогрійні котли, жаротрубний або паровий пристрій.

твердопаливні котли  Твердопаливні котли які зарекомендували себе на ринку теплових та альтернативних видах палива з початку 2000 року. Якість і ціна на твердопаливні котли Українського виробництва відповідає всім потребам приватних та комунальних підприємств.

Для придбання котла чи повного будівництва котельні під ключ звертайтесь за номерами +38 (066) 296-54-52, +38 (098) 401-53-71.

В приватних будинках використовують котельню локального значення, для комунального призначення застосовують централізовану систему тепло і паропостачання.

Котельня це - комплекс технологічні енергоустановки пов'язані та взаємодіючі між собою що розташовані у відокремлених виробничо-технологічних приміщеннях чи прибудованих будівлях з водонагрівачами, котлами або установками нетрадиційного способу отримання теплової енергії та допоміжним обладнанням по призначенню надання тепло-водопостачання.

 

Класифікація видів котелень за типом розташування. Котельні бувають дахові, окремо розташовані, вбудовані та блочні модульні котельні.

Класифікація видів котельні за типом використовуваного палива. Як паливо для котлів в котельні використовують, газові, електричні (потребують прямого електропостачання), рідкопаливні (мазут, відпрацьоване масло, дизельне паливо), твердопаливні (докладніше у статті твердопаливні котел), комбіновані (працюють на різних видах палива).

Класифікація видів котельні за типом установлених котлів. Котли бувають – твердопаливні, водогрійні, парові, змішані та електричні.